1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Prohibition

Ігровий автомат Prohibition

Альтернативное название:

Сухий Закон

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 

Розробник Евоплей Ентертейнмент торкнувся цікаву тематику в своєму ігровому автоматі Prohibition. В основі його сюжету - сухий закон, оголошений на території США в двадцятих роках минулого століття. Ігрові можливості його, як і оформлення, приємно дивують. Тут є кілька видів спецсимволов і бонусних раундів. Вони дозволять непогано заробити на розвазі. Потрібно тільки пам'ятати, що грати в ігрові автомати онлайн на гроші можна тільки після реєстрації.

Символи та їх більш доступного режиму

Тематичні символи відмінно передають тематику і дозволяють навіть сформувати певний сюжет. Так, на барабанах можна побачити зображення кримінального кодексу, гангстерів, ящики з віскі, а також мікрофон на сцені, сумочку з намистом і сигару в попільничці.

Спеціальних символів три:

  • Вайлд - може підмінити відсутній символ;
  • Скаттер - не залежить від ліній і запускає фріспіни;
  • Бонус - активує додатковий раунд в новому вікні.

Види символів, їх коефіцієнти і функції докладно описані в таблиці виплат.

Крім основної гри передбачено три додаткових раунду. У першому потрібно буде розшукати випивку, клацаючи по різних предметів в кімнаті. У другому - стріляти по пляшках. А в третьому - відкривати осередки навмання. Всі ці раунди здатні принести значні призи, якщо пощастить. Тому варто прислухатися до інтуїції.

Правила гри

Якщо після зупинки на поле сформується виграшна комбінація з однакових символів - гравець отримує виграш, розмір якого розраховується множенням ставки на коефіцієнт. Якщо з'являються спеціальні символи, що активують бонусні раунди, потрібно буде вибирати різні предмети. Гра базується на ГСЧ, тому вплинути на результат не можна.

Віртуальний автомат Сухий Закон має цікаву тематикою і виразним сюжетним оформленням. Наявність трьох бонусних раундів і трьох спецсимволов робить гру не тільки цікавою, але й прибутковою.