1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pollen Nation

Ігровий автомат Pollen Nation

Альтернативное название:

Країна Пилку

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Онлайн ігровий автомат Pollen Nation присвячений бджолам. Цей відіслати, випущений компанією Microgaming восени 2005 року, принесе високу фінансову віддачу - 96,62%. Відвідавши ігровий клуб Ельдорадо, ви зможете протестувати його в деморежимі. Виконайте вхід в казино Ельдорадо перш ніж переходити до гри за реальні гроші.

Ключові характеристики

У Відеослоти Країна Пилку передбачено 5 барабанів з 25 лініями. На кожну з них пропонується ставити від $ 0,01 до $ 5 (до 125 доларів на спин). Виплати нараховуються за комбінації з трьох і більше однакових картинок, що випадають поруч. Вони досягають значних розмірів завдяки множників з коефіцієнтами до x6000.

Символи і бонусний рівень

На базових символах зображені різного виду бджоли. Їх доповнюють зображення банки з медом, королівського десерту і інших ласощів. Крім звичайних, в емуляторі є 3 особливих символу:
  • Wild - королева бджіл. Вайлд оплачуються самостійно і підміняють інші зображення.
  • Scatter - комаха на синьому квітці. Три і більше таких картинки, випавши одночасно, приносять нагороду величиною від 5 до 80 загальних ставок на раунд.
  • Bonus - маленька бджілка з пляшкою. Від 3-х даних піктограм запускають бонусний раунд, в якому можна подвоїти загальний виграш, в випадковому порядку вибираючи осередку сот.
Країна Пилку - апарат з барвистим оформленням, запальним звуковим супроводом і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він подарує вам гарний настрій, допоможе відволіктися від справ.