1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Playboy

Ігровий автомат Playboy

Альтернативное название:

Плейбой

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Зіграти в ігровий автомат Playboy запрошуємо фанатів однойменного чоловічого журналу. Скористайтеся демо і ознайомтеся з оригінальною моделлю від компанії Microgaming. Зверніть увагу на стильний дизайн, кількість призових комбінацій і багаторівневий бонус-раунд. Протестувати онлайн автомати можна на сайті казино.

Головні характеристики

В апараті п'ять активних барабанів і 243 призові комбінації. Ставочние ліній, як і прогресивного джекпоту, тут немає. Автомат доповнений двома особливими символами, серією призових спинив і багаторівневої бонус-грою. Сума максимальної виплати - 2 000, відсоток виплат - 94,5%.

Оплачувані зображення - барвисті картинки, на яких геймер побачить симпатичних дівчат, карткову символіку, спеціальні написи і логотип гри. Коефіцієнти символіки зафіксовані в таблиці виплат. Нагадаємо, що оплачуються комбінації, які стоять з трьох і більше однакових зображень. Початок виграшною ланцюжка - перший барабан зліва.

Особливі символи і бонус-гра

В ігровому автоматі Playboy два знака-помічника - Скаттер і Вайлд. Перший приносить 250-400 монет і запустить бонусний раунд при потрійному випаданні на поле. Оплачується символ розкиду без прив'язки до ліній. Дикий знак допоможе сформувати призове поєднання і замінить відсутню зображення.

Бонусний раунд - серія подарункових спинив з активацією оригінальної опції «Rolling Reels». Протестуйте апарат з незвичайним сюжетом, унікальними опціями і чотирирівневої бонус-грою прямо зараз.