1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pirate

Ігровий автомат Pirate

Альтернативное название:

Пірат

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Pirate - віртуальна історія про морських розбійників. Модель від компанії Igrosoft сподобається любителям ретро-апаратів і фанатам пригодницької тематики. У слоті кілька видів бонусних ігор і повний набір допоміжної символіки. Ці ліцензійні слоти принесуть гарантовані виграші.

Технічні характеристики

Пірат - апарат з п'ятьма звичними барабанами і дев'ятьма лініями виплат. Символіка гри - детально промальовані картинки, на яких геймер побачить компас і підзорну трубу, корабель, гармату, пістолет, шаблі, бомбу, карту скарбів і т. Д. Кожен символ має свій множник: гак і підзорна труба (3, 5. 10) , кинджал і пістолет (10, 50, 100), вибухівка і гармата (30, 100, 500), карта (100, 200, 1 000). Оплачуються ланцюжки, що складаються з трьох, чотирьох і п'яти однакових картинок. Початок комбінації - перший лівий барабан.

Портрет головного героя - Вайлд, який замінює будь-яке зображення, крім Бонуса. За комбінацію з п'яти Диких символів геймер отримає джекпот. В автоматі два бонусних символу - скриня з золотом і бочка рому.

Бонусні ігри апарату

«Бочки» - раунд запускається на додатковому екрані. Перед вами гральні кістки і десять діжок. Кидайте кістки і дізнавайтеся номер бочки, яку вам належить відкрити. У кожній захований коефіцієнт множення (від 5 до 50).

«Скрині» - ще один раунд на вгадування. У кожному зі скринь прихований або грошовий приз, або множник, або скелет. При випаданні останнього гра припиняється, і учасник повертається в основний раунд.

Протестуйте модель з відмінною сумою джекпоту (5 000) і мультяшної графікою. Додаток в цілодобовому доступі.