1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pinocchio

Ігровий автомат Pinocchio

Альтернативное название:

Піноккіо

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Напевно розробник Betsoft і не підозрював, що ігровий автомат Pinocchio стане таким популярним. Інтерес до апарату пояснюється різноманітністю рівнів, кожен з яких наділений особливими нагородами та заохоченнями. Тут є все, чим можуть похвалитися кращі ігри онлайн-клубу. А солідні виплати від 75 гривень і вище автомат видає регулярно.

Технічні характеристики

Девелопери Betsoft не стали вигадувати нічого зайвого. До послуг геймера підготовлено 5 барабанів і 15 ліній. Шанувальники азарту мають можливість задіяти непарна кількість ланцюжків - від 1 до 15. Визначивши номінал монети, можна встановити величину ставки на один спін. Бет виконується в діапазоні від 0,02 центів до 75 кредитів. Виграш розраховується шляхом перемноження розміру ставки на значення коефіцієнта, який покладається за призову комбінацію.

Різноманітність бонусних раундів

Основна фішка апарату Піноккіо полягає в великому асортименті доступних циклів гри. Початком служить етап "Майстерня", на якому необхідно постаратися зібрати набір спеціальних символів. Ці іконки потрібні, щоб перейти на більш прибутковий рівень - "Клас" або "Сцена". Кожен цикл має свої спецсимволи, які одночасно є Вайлд і Скаттер.

Також геймплей передбачає обертання в двох режимах - дерев'яний і справжній хлопчик. Для переходу з першого на другий потрібно зібрати комплект з 5 міні-картинок, що з'являються в куточках звичайних іконок. Також по ходу обертань апарату часто випадає Респін. Він активується у випадковому порядку - це якась приємна несподіванка для гемблеров.

На довершення до безлічі бонусів розробники стверджують про високе значення RTP (96,53%). Після кількох успішних спинив стає ясно, чим забезпечується ця цифра.