1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Piggy Riches

Ігровий автомат Piggy Riches

Альтернативное название:

Поросячі Багатства

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Цікаву тематику про багатих поросятах NetEnt втілила в ігровому автоматі Piggy Riches. Він був випущений в 2010 році і до цих пір залишається досить затребуваним. Прямо зараз можна протестувати представлені онлайн-автомати безкоштовно або ризикнути реальними вкладеннями.

Можливі варіанти виграшів і ставок

Всі 15 ліній у пятібарабанного автомата Поросячі Багатства завжди активні під час гри. Номінал однієї з 15 монет, які можна поставити на кожну лінію, дорівнює 0,01 - 0,5. Виплати нараховуються за безперервні ланцюжки з 3, 4 або 5 однотипних зображень. Всі вони повинні розташовуватися в ряд, починаючи з першого барабана. Для символу мішка з грошима досить двох таких зображень для оплачуваної комбінації. Карткові позначення від десятки до туза дають виграш в 5 - 125 ставок, а скарбничка і гаманець - від 15 до 400. Ключ, банківська карта і мішок з грошима здатні виграти від 20 до 2000 кредитів.

Бонусний раунд і його можливості

Містер Піггі в золотій рамці є Вайлд. Самостійно він не формує призові ланцюжка. Він замінює всі звичайні символи, тим самим завершуючи оплачувані комбінації. Скаттер - це портрет місіс Піггі. Поява трьох подібних знаків на екрані активує серію безкоштовних обертань. Скільки буде спинив з різними коефіцієнтами - залежить від того, скільки Скаттер випаде одночасно. Три портрети свинки дарують 22, 15 або 9 free spins з множниками х2, х3 або х5 відповідно. Чотири таких знака гарантують 25, 18, 14 або 10 спінів з коефіцієнтами х2, х3, х4 або х6. За п'ять розкид належить 28 обертань з множником 6. Piggy Riches не має кількома додаткових функцій. Але одна опція з великими множителями дозволяє розраховувати на виграш до 360 000 монет.