1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pharaoh's Ring

Ігровий автомат Pharaoh’s Ring

Альтернативное название:

Кільце Фараона

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Pharaoh's Ring розроблений австрійською компанією Novomatic. Тематика азартної гри - Стародавній Єгипет. Головний символ слота - кільце фараона, звідси і назва. За механіці і бонусів даний апарат нагадує інший відомий проект цього провайдера - Книжки. Однак конкретна модель виглядає більш сучасно, хоча і її складно назвати новинкою.

Характеристики і символи

Символи в грі можна умовно розділити на кілька основних категорій: карткові, спеціальні та тематичні. Останні приносять чималий дохід, але з'являються на дисплеї рідше. Виплати видаються, коли на одній з активних ліній формується комбінація. Послідовність повинна бути безперервною і складатися з однакових картинок. Дисперсія тут висока, а цикл довгий. Тому не рекомендується виставляти занадто велику ставку, оскільки виграш випадає нечасто. Хоча в сумі виграш буде високим: відсоток повернення коштів тут 95,16. Барабанов - 5, кількість ліній - 20, але ви маєте право поставити і власне значення. Найбільший виграш становить x20 000. Виплачується він за умови, що встановлений максимальний рівень бета.

Безкоштовні обертання і опція «Extra Bet»

Ключовий бонус слота Кільце Фараона - безкоштовні обертання барабанів. Десять Free Spins активуються, коли на екрані одночасно висвічуються 3+ символів Scatter. Якщо ви задіяли опцію «Extra Bet», то протягом гри буде випадати ще і Wild. Особливість цього апарату полягає в тому, що Дикий знак підміняє і Розкид, а це зустрічається вкрай рідко. Даний автомат відмінно підходить для заробітку, оскільки має кілька спецсимволов, а також ризиковий раунд. З його допомогою ви зможете отримувати гідні суми навіть за комбінації картинок з низькими коефіцієнтами.