1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pharaoh's Gold III

Ігровий автомат Pharaoh’s Gold III

Альтернативное название:

Золото Фараона 3

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Оновлений ігровий автомат Pharaoh's Gold III від Новоматік вийшов в 2010 році. Розробники поліпшили дизайн, підвищили відсоток віддачі і вартість деяких символів. Оптимізація технічних параметрів привела до стабільного попиту на слот.

Функціонал апарата

Гемблер належить вибрати необхідну кількість з 9 ліній, які перетинають осередку 5 барабанів. Відіслати має середній рівень волатильності і такою ж довжиною циклу. У зв'язку з цим аппарт підійде для різних категорій гравців. Серед додаткових можливостей присутні активація Автогри, участь в раунді на подвоєння і налаштування звуку.

Символи слота

У комплекті картинок присутні спеціальні та базові іконки. До особливих відносять маску фараона (Вайлд) і очей бога Гора (Скаттер). Стандартні знаки включають в свій склад тематичні та карткові символи (від 9 до туза). Перелік стилізованих картинок:

  • скарабей;
  • кішка;
  • кобри;
  • сфінкс;
  • піраміди.

Фріспіни відеослота

Як і в інших моделях від Novomatic, в автомат Золото Фараона III запускаються безкоштовні обертання. Їх активація відбувається при збігу не менше 3 Скаттер. Символи розкид можуть перебувати на будь-який секції барабанів. У разі їх випадання гемблер покладається 15 фріспінов з мультиплеер x3. В процесі вільних обертань можливе продовження бонусного циклу. Бонус-тур варто розглядати як один з найбільш прибуткових етапів гри.

Віртуальний слот Pharaoh's Gold III запам'ятовується своєю щедрістю, особливо після отримання бонусу Elslots. У системних настройках заявлений показник теоретичного повернення близько 96%.