1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pharaoh King

Ігровий автомат Pharaoh King

Альтернативное название:

Фараон

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Стародавній Єгипет - тематика ігрового автомата Pharaoh King від компанії Betsoft. Його дата випуску - лютий 2012 рік. Слот має відповідні сюжету оформлення і символи. Зібравши на поле п'ять жуків-скарабеїв, можна отримати джекпот у розмірі 1 000 монет. У Елслотс казино вхід в особистий кабінет дозволяє грати в режимі на реальні гроші.

Характеристики віртуального апарату

У слота Фараон п'ять барабанів і 20 ліній, які можна активувати за бажанням. Ігрові картинки розташовані на екрані в 3 ряди. Всього в грі задіяно 10 знаків, 4 з яких відрізняються особливими функціями.

Діапазон ставок широкий. Мінімальна сума на спін - 0,02 долара, а максимальне значення - 100 доларів. Апарат має середню дисперсію. Його очікуваний відсоток повернення дорівнює 92,5%.

Спеціальні символи апарату

У Pharaoh King є спеціальні символи, які дозволяють отримати додаткові виплати. Наприклад, Вайлд (два факела) може замінювати інші зображення для створення призовий ланцюжка. В їх число не входять Бонус, Розкид і картинка з жуком-скарабеєм.

Scatter (піраміди) формує послідовності з коефіцієнтами від 40 до 2 000. Причому він дає винагороди, випадаючи на екрані в будь-якій позиції. Комбінації можуть включати від 2 до 5 Скаттер.

Bonus (ключ) - знак, який запускає бонусний раунд. Для його активації треба зібрати на поле три іконки з ключами. Дії гри будуть проходити в підземелля. Тут необхідно вибирати вази, що приховують певні призи.

В автомат Фараон варто грати, хоч в немає ні ризик-ігри, ні фріспінов. Але в ньому є прибутковий тематичний раунд, а також прогресивний джекпот.