1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Oriental Fortune

Ігровий автомат Oriental Fortune

Альтернативное название:

Східна Удача

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Oriental Fortune познайомить вас з азіатською культурою. Виробник - компанія Microgaming, дата випуску - 22 грудень 2011 р Використовуйте дзеркало казино, щоб запустити цю азартну гру на гроші.

Призові комбінації і особливий символ

У слоті Східна Удача передбачений один спеціальний знак. Це - Вайлд, зображений у вигляді азіатки. Він замінює всі інші символи, але сам не оплачується. Виграшні ланцюжка створюють такі картинки:
  • логотип апарату;
  • золотий лев;
  • зелений дракон;
  • рибки котрі у квітів лотоса;
  • китайська пагода;
  • карткові номінали.
Найвищим коефіцієнтом наділений логотип - 5000. Лев подарує множник до 3000, дракон - до 2000. Рибки переведуть на рахунок геймера до 700, а пагоди - до 600 монет. Карти принесуть найменше нагород - від 1 до 500 жетонів. В автоматі Oriental Fortune комбінації утворюються не тільки справа наліво, а й зліва направо.

Характеристики і правила гри

Гемблінг відбувається на 5 барабанах і 5 лініях. Гравець може активувати від 1 до 5 ліній. На кожну ставиться 0,25-5 кредитів. Мінімальна ставка дорівнює 25 центам, а максимум на один спін можна поставити 25 доларів. Максимальний виграш становить 25000 монет. Бонусних раундів і фріспінов немає. Теоретичний відсоток повернення коштів (RTP) - 96,12%. Рівень волатильності середній. В експертному режимі є функція «Autoplay» - запуск автоматичних обертань. Це слот з високими множителями, простим управлінням і виплатами за двома напрямками. Зіграйте в яскравий і барвистий ігровий апарат Східна Удача онлайн!