1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Agent Jane Blonde

Ігровий автомат Agent Jane Blonde

Альтернативное название:

Агент Джейн Блонд

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Детективний сюжет пропонує ігровий автомат Agent Jane Blonde. У слоті барвиста графіка, відмінна анімація і грамотно підібрана мелодія супроводу. Новачкам сподобаються прості правила, а професіоналам - щедрість віддачі (97%). Тут пограти в нові ігри від компанії Microgaming зможуть всі бажаючі. У вашому розпорядженні демо і платний режим.

Внутрішнє наповнення слоту

У п'ятибарабанному автоматі дев'ять призових лінійок, два спецсимволи, серія Респін і автоплей. Діапазон ставки - від однієї до 10 монет вартістю від цента до 45 доларів. Вибрати суму вкладень можна самостійно.

Призові іконки слота Агент Джейн Блонд:

  • окуляри і губна помада (5, 25, 100);
  • жуйка (5, 50, 125);
  • шейкер і радар (5, 30, 75);
  • пістолет (5, 10, 125);
  • телефон (3, 5, 25).

У грі оплачуються комбінації, що складаються з трьох однакових символів. Чим більше ідентичних зображень, тим крупніше сума виплати. Виграш розраховується множенням загальної ставки на коефіцієнт комбінації. Після отримання виграшу Гемблери зможе подвоїти його суму, активувати ризик-гру.

Портрет головної героїні - Дикий знак. Вайлд замінить відсутню картинку, крім Скаттер, і примножить призові в два рази. За ланцюжок з п'яти Диких знаків геймер отримає джекпот в розмір 10 000. Фірмовий логотип - символ розкиду. Скаттер не прив'язаний до ліній і оплачується згідно спецтабліце. За два логотипи учасник отримає 50 монет. Три символу розкиду активують серію фріспінов. У вашому розпорядженні 15 безкоштовних обертань з коефіцієнтом х3.

Протестуйте оригінальну модель з низькою дисперсією і середнім циклом на сайті онлайн-казино.