1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Ocean Princess

Ігровий автомат Ocean Princess

Альтернативное название:

Принцеса Океану

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Ocean Princess на морську тематику створений Playtech 26 травня 2016 р Теоретичний рівень повернення становить 98,07%. Волатильність - середня. Якщо грати в онлайн казино на гроші , можна зірвати джекпот апарату 25000 умовних одиниць.

Опис інтерфейсу і параметрів

На дисплеї гри Принцеса Океану ви побачите 3 барабана. Під кожним знаходиться клавіша «Hold». Вона дозволить зафіксувати 1-2 символу. Потім виконується один Респін. Завдяки цій функції можна отримати більше оплачуваних комбінацій. Кількість завжди активних ліній - 5. Спочатку вибирається номінал жетона від 0,01 до 5. На одне обертання геймери можуть поставити 1-5 монет. Тому мінімум на раунд - 0,05 кредиту. Якщо грати за максимальною ставкою в 125 доларів, найвищий множник дорівнює 1000. Якщо активувати слот на 1, 2 монети, найбільш великий коефіцієнт буде 250. Автогри не передбачено.

Символіка та нарахування виграшів

Так як ігровий слот присвячений підводному світу, тут зустрінуться такі картинки:
  • морські зірки і ковзани;
  • корона з написом Wild;
  • краби, черепахи, якорі.
Корона замінить будь-який знак і подарує максимальний коефіцієнт. Заклад нарахує призи за ланцюжки з 3-х елементів. А Вайлд і черепаха принесуть виплати навіть за 1 картинку. Вони одну ставку. Яскраві різнокольорові символи можуть формувати і змішані комбінації.