1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mystery Planet

Ігровий автомат Mystery Planet

Альтернативное название:

Загадкова Планета

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Реліз ігрового автомата Mystery Planet відбулося 7 жовтня 2015 року. Слот, як і інші проекти провайдера Evoplay Entertainment, виділяється відмінною графікою практично консольного рівня. Фірмовий інтерфейс доброзичливий, тому у вас не виникне труднощів з освоєнням азартної гри. Грати в Elslots casino можна і за допомогою мобільних пристроїв. Підтримується як вертикальне, так і горизонтальне положення екрану. Дозвіл - 1920 x 1080, платформа - HTML5. Тематика апарату - космічні подорожі. Він однозначно сподобається користувачам, які цікавляться науковою фантастикою.

Основні технічні характеристики

Гральний поле тут класичне, формат - 5x3. Розробники додали 20 заблокованих ліній, так що поставити власне значення вийде. Присутні спеціальні символи, призначені для активації бонусів. Дисперсія в грі низька, цикл - швидкий. RTP - близько 94%. Випробувати слот ви маєте право безкоштовно, запустивши демонстраційну модель. Механіка видачі винагород стандартна. Геймер отримує кошти, коли на екрані формуються безперервні послідовності з однакових картинок.

Система повторних обертань і головний бонус

Якщо вам вдалося виграти будь-яку суму, слідом запуститься один неоплачувану повторний спин. Символи, задіяні в комбінації, зникнуть. Їх місце займуть нові, а множник зросте на 1 одиницю. Максимальний показник - x5, в режимі Free Spins - x15. Три розкид активують 20 безкоштовних обертань. Дикий спецсимвол висвічується тільки на центральних барабанах. Не дуже високий RTP апарату компенсується різними додатковими функціями. Вам зовсім не обов'язково чекати активації Free Spins. Автомат Загадкова Планета один з небагатьох, де виграші істотні навіть в основній грі.