1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mount Olympus - Revenge Of Medusa

Ігровий автомат Mount Olympus — Revenge Of Medusa

Альтернативное название:

Гора Олімп - Помста Медузи

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий апарат Mount Olympus - Revenge Of Medusa випущений розробниками Microgaming. В основу сюжету покладено міфологія Стародавньої Греції, що відображено в тематичних символах. Слот привертає увагу спеціальними іконками і фріспінами.

Характеристики ігрового автомата

На 5 барабанах Mount Olympus - Revenge Of Medusa розташовано 25 ліній. На кожну доступні ставки від 1 до 10 кредитів. Номінал монет варіюється в межах 0,01 - 0,5 доларів. Ви можете вибрати будь-яке значення відповідно до використовуваної стратегією. Коли визначитеся з параметрами, обертайте барабани натисканням на «Spin». Якщо на активному ряду з'являться мінімум три однакових зображення, ви отримаєте винагороду.

Призові елементи і їх особливості

У слоті Гора Олімп - Помста Медузи передбачені спеціальні іконки. Вайлд - символ з відповідним написом. Wild замінить відсутні картинки, після чого ви отримаєте нагороду за подвоєному коефіцієнту. Скаттер виконаний у вигляді логотипу гри. Мінімум три його зображення оплачуються при випаданні на будь-якій позиції і активують фріспіни. Тут не використовуються кошти з депозиту, але виплати зараховуються після закінчення раунду.

Апарат цікавий варіативністю ставок, можливістю зміни кількості ліній і наявністю безкоштовних обертань. Ви можете самостійно вказати параметри ставок і зірвати джекпот у розмірі 1 000 монет.