1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mermaids Millions

Ігровий автомат Mermaids Millions

Альтернативное название:

Мільйони Русалки

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Барвистий ігровий автомат Mermaids Millions від компанії Microgaming присвячений морській тематиці і загубленим на дні океану скарбів. Його головні плюси - продуманий інтерфейс і високий показник теоретичного повернення - 95,56%. Відіслати був випущений в січні 2008 року, але не втратив популярність досі.

Основні особливості

Структура слота - 5 барабанів з 15 платіжними лініями. Величина мінімальної ставки в ньому дорівнює 1 центу, а максимальної - 75 доларів. Розмір найбільшого грошового призу становить $: 37 500.

На панелі управління апарату такі кнопки: «Help» - перегляд довідкової інформації, «Lines» - настройка кількості активних смуг, «Spin» - запуск барабанів і «+/-» - зміна номіналу монет.

Відомості про символи

На базових символах ви побачите морського коника, черепашку з перлиною, гральні карти різного номіналу. Особливих іконок три: Wild (Нептун), Scatter (русалка) і Bonus (наповнений золотом скриню). Вайлд збільшує число перемог, підміняючи стандартні зображення. Скаттер, випавши в кількості від трьох штук, активують серію безкоштовних обертань з множником x3. При появі 3-х іконок Bonus запускається бонусний рівень. В ході додаткового раунду ви завоюєте багато грошових нагород, у випадковому порядку вибираючи скрині, що лежать на дні моря.

Мільйони Русалки - апарат з непоганим графічним оформленням, широким діапазоном ставок і високої фінансовою віддачею. Запустіть його, щоб примножити банкролл і відволіктися від справ.