1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Medusa

Ігровий автомат Medusa

Альтернативное название:

Медуза

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

За назвою ігрового автомата Medusa неважко здогадатися, що його ключовий персонаж - Медуза Горгона з давньогрецьких міфів. Слот був випущений в 2012 році компанією Microgaming. Як і інші азартні слоти казино Eldorado , він може похвалитися високою фінансовою віддачею 97,2% і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Загальний опис

Розробники передбачили наявність в гамінаторе 5 барабанів з 25 лініями виплат. Геймери можуть змінювати число активних смуг в рамках встановленого діапазону, ставлячи на кожну з них від $ 0,05 до $ 5. Призові комбінації формуються на екрані з 3-х і більше однакових ікон, що випадають поруч. Розміри нагород істотно збільшуються завдяки коефіцієнтам множення до x5000.

Відомості про символах і бонусних рівнях

На базових іконках відіслати зображені грецькі воїни, храм, стріли, монети, амфора і виноград. Особливі символи в емуляторі такі: Wild (Горгона), Scatter (логотип апарату) і Bonus (Пегас). Вайлд випадає в 2, 3 і 4 колонках, підміняючи звичайні картинки. Три Вайлда активують 3 Респін з додатковим множником x3. Від 3-х Скаттер, з'явившись на екрані одночасно, запускають 10 фріспінов з подвоєними коефіцієнтами множення. Якщо в ході безкоштовних обертань на третій барабан приземляється зображення солдата, геймер отримує право зробити до 3 суперспінов з великими виплатами за кожну перемогу.

Символ Bonus дає старт додатковому рівню Pegasus. У ньому ви отримаєте грошову нагороду від 50 до 200 кредитів, у випадковому порядку вибравши одне з трьох зображень. Фріспіни і додаткові множники - ось головні плюси апарату Медуза, які зробили його популярним.