1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Medusa II

Ігровий автомат Medusa II

Альтернативное название:

Медуза 2

Производитель:

NextGen Gaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Medusa II від розробника NextGen Gaming створений на тему давньогрецьких міфів. Виконана гра в 3D графіку. Серед переваг можна виділити 3 бонусні функції і високий відсоток віддачі - 97,07%. Пограти в автомат в онлайн казино Ельдорадо ви можете безкоштовно і без реєстрації.

Опис слота

На дисплеї слота знаходяться 5 барабанів і 3 ряди символів. Замість ліній тут передбачено 243 виграшних шляхів. Ставка робиться відразу на спин. Доступні суми - 0.01, 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.10, 0.20, 0.25, 0.50, 1.00 і 2.00 $.

Виграшні комбінації формуються зліва направо з однакових картинок. Спецсимвол Scatter оплачується на будь-якій позиції екрану. Всі виграші множаться на загальну ставку. Максимальний коефіцієнт виплати - х500. Рівень дисперсії середньо-високий. Дані характеристики припускають великі виграші на тривалому відрізку гри.

Бонусні функції

«Stacked Wilds» включається у випадковому порядку. На екрані з'являється давньогрецький солдатів і атакує Горгони. Медуза зачаровує його поглядом і перетворює в камінь, на місці якого утворюється скетірованний Wild.

«Locked Reels» запускається в базовому режимі. У будь-який момент від двох до чотирьох барабанів можуть замкнутися і обертатися одночасно. Відображаються на них однакові картинки на ідентичних позиціях.

«Free Games» активується 3 символами Скаттер. Гравцеві надається 10 фріспінов, під час яких діє опція «Locked Reels».

Медуза 2 вражає різноманітністю бонус-функцій і щедрими коефіцієнтами. Спробуйте зіграти безкоштовно і встояти перед чарами спокусливої ​​героїні.