1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mamma Mia

Ігровий автомат Mamma Mia

Альтернативное название:

Мама Міа

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Відвідайте віртуальний італійський ресторан, протестувавши ігровий автомат Mamma Mia. Слот з простими правилами, двома спецсимволами і ризик-грою доступний в двох робочих версіях. Платна гра рекомендована геймерам з досвідом, а от грати в Ельдорадо casino безкоштовно і без реєстрації зможуть всі бажаючі. Модель виконана в кращих традиціях компанії Betsoft в 3D форматі.

Технічні характеристики

Перед вами апарат з 5 барабанами і 30 лініями для ставок. Функціонал доповнений Диким символом і розкид, серією Респін, бонус-раундом і ризик-грою. Діапазон ставки варіюється від двох центів до п'яти доларів. Сума джекпоту - 2 500, відсоток виплат - 96%. Вибрати робочий режим і суму вкладень можна самостійно. Символіка автомата Мамма Міа - зображення шеф-кухаря, ревізора, пляшки вина, овочів, меню і т. Д. Кожен символ має свій множник, деталі - в таблиці виплат.

Додаткові знаки, оригінальні опції

Іконка з піцою - символ розкиду. Він оплачується в будь-якому місці випадання. Металева кришка - Бонус, який активує однойменний раунд. Табличка з сиром - Вайлд, який замінює відсутню картинку. «Locking wild» - опція, яка допоможе зберегти Вайлд-символ до наступного раунду. Ризик-раунд - улюблена гра професіоналів, що дозволяє багаторазово помножити виграні кошти і отримати незабутні враження. Урізноманітніть своє дозвілля грою в Мамма Міа з високим відсотком виплат і оригінальними функціями, які допоможуть вигравати більше.