1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Magic Princess

Ігровий автомат Magic Princess

Альтернативное название:

Чарівна Принцеса, Чародійка

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Барвистий ігровий автомат Magic Princess був представлений розробником Novomatic в 2013 рік. Він відразу привернув увагу наявністю ризикованого раунду і прибутковою серією фріспінов по промокодом Eldorado casino. Саме з їх допомогою у вас з'явиться шанс зірвати рекордні 100 000 кредитів.

Загальний опис

На основному полі ви побачите 5 барабанів з 20 лініями. Їх ви зможете активувати на свій розсуд. На одну лінію допустимо поставити від 1 до 100 монет. Розбіг ставки на кін коливається в межах від 1 до 2000.

Всі символи приносять щедру винагороду, але на особливу увагу заслуговують спеціальні. Їх в грі два - Вайлд (Принцеса) і Скаттер (Куля на подушці). Перший замінює собою будь-які інші знаки і створює комбінації з подвійним множником. Другий запускає 15 безкоштовних обертань з мультиплікатором х3.

Після кожного вдалого спина активується ризикований раунд. Він дозволяє за 5 етапів помножити останній виграш в 16 разів. Під час кожного етапу у вас буде можливість зупинитися і забрати виграну суму.

Апарат відрізняється високою волатильністю і дисперсією, а також довгим циклом. Це означає, що призові ланцюжка випадають нечасто. Зате виплати по ним будуть високими. Теоретичний відсоток повернення досягає 96%.

Секрети онлайн-слота

Хочете зірвати велику суму? Тоді ставте в 1000 разів менше, ніж баланс вашого банкролла. Це дозволить вам відігратися. Варто зазначити, що частота запуску фріспінов залежить від того, скільки ви поставили на кін. Тому, щоб отримати гідну винагороду, слід ставити 10 або 20 кредитів.

Онлайн-слот Принцеса Магії добре реагує на зміну номіналу монет. При цьому досвідчені геймери радять робити паузу при програші 30% від депозиту або після солідного виграшу. Дотримуючись цих простих правил, ви неодмінно станете володарем максимального призу.