1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mad Scientist

Ігровий автомат Mad Scientist

Альтернативное название:

Божевільний Вчений

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Mad Scientist створений компанією Betsoft в 2011 році. Дизайн виконаний в 3D-графіку і доповнений звуковими ефектами. До особливостей гри можна віднести 3 бонус-функції. Цей слот і все нові онлайн автомати ви можете тестувати безкоштовно.

Опис характеристик

Слот Божевільний Вчений складається з 5 барабанів і 20 ліній. Зробити ставку на лінію можна в межах 1-5 монет. Гідність монети можна встановити в розмірі 0.01, 0.02, 0.05, 0.10, 0.25, 0.50 або 1.00 $. Загальна ставка не перевищує 100 кредитів. Відсоток повернення гравцеві - 96%, дисперсія - середня.

Виграшні комбінації формуються зліва направо і навпаки. Дикий символ шляхом заміни картинок допомагає створювати виграшні варіації. Скаттер оплачується на будь-якій позиції. Максимальна виплата в 5000 кредитів передбачена за 5 плазмових куль.

Бонус-функції

«Wild'o'Cution» запускається в той момент, коли на 1 і 5 барабанах з'являється трансформатор Тесла. Він активується і змінює картинки на символи Wild, збільшуючи тим самим шанси на виграш.

«Bio Pick Me» - це свого роду міні-гра, в якій потрібно вибрати один з трьох знаків з позначенням радіації. За знаком ховається грошовий приз.

«Bonus Round» активується 3 пробірками. На екрані з'являється лабораторія, в якій вчений проводить експерименти. Гравцеві буде потрібно вибрати 4 об'єкти. Вчений перетворить їх в золото, срібло або бронзу. Що цінніший виявиться метал - тим крупніше сума винагороди.

Слот Mad Scientist цікавий тим, що дозволяє грати з високим відсотком віддачі всього за 1 цент. Бонусні ігри принесуть додаткові виграші.