1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. LuckyRabbitsLoot

Ігровий автомат Lucky Rabbits Loot

Альтернативное название:

Здобич Везучого Кролика

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Lucky Rabbits Loot - розробка від Microgaming із стилізованою прорисовкой символіки і великою кількістю ліній виплат (50). До особливостей моделі можна віднести фріспіни з активацією Дикого знака і непоганий відсоток виплат (97,3%). Апарат доступний в двох робочих версіях. Грати онлайн в ігрові автомати зможуть всі повнолітні клієнти казино.

Загальні дані

Видобуток везучий Кролика - апарат з п'ятьма робочими барабанами і 12 базовими ілюстраціями. Геймер зможе самостійно вибрати кількість ліній виплат, робочий режим і суму вкладень. На лінію можна ставити від одного цента до п'яти доларів. Джекпот в розмірі 1 000 розігрується при грі з максимальними ставками.

Основна символіка - картинки, на яких зображений кролик (75, 150, 1 000) та карткові листи від дев'ятки до туза (5, 15, 50, 150, 750). Виграшними зараховуються комбінації, що складаються з трьох, чотирьох і п'яти однакових малюнків. Початок ланцюжка - перший лівий барабан.

З додаткових опцій в додатку є Дикий символ і Scatter, серія безкоштовних обертань і ризик-гра.

Допоміжна символіка і її опції

Логотип гри Lucky Rabbits Loot - Розкид. Скаттер оплачується в будь-якому місці випадання. Виграш в даному випадку розраховуються множенням ставки на коефіцієнт від двох до 50 (залежить від числа що випали Скаттер). Крім того, комбінація з трьох символів розкиду запустить серію з восьми безкоштовних обертань. Іконка з серцем - Вайлд, що підміняє відсутні зображення. Випадає Дикий знак лише на середніх барабанах.

Протестуйте автомат з унікальним дизайном і традиційною грою на ризик прямо зараз.