1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lucky Reels

Ігровий автомат Lucky Reels

Альтернативное название:

Барабани Удачі

Производитель:

Playson

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Lucky Reels - апарат з простими правилами і мінімальним набором бонусів. Демо допоможе новачкам звикнути до процесу і розібратися в специфіці ігор. Для професіоналів Щасливі Барабани - швидкий заробіток і адреналін.

Технічні характеристики - особливості

Lucky Reels - трехбарабанний апарат, грати без реєстрації в який зможуть усі бажаючі. Тут п'ять активних ліній, 8 призових іконок, Дикий символ і ризик-гра з традиційними правилами. RTP - 97%. Як символіки використані картинки з різним Bar-символом, а також іконки з сімками. Оплачуються комбінації від трьох однакових зображень на лінії. Початок - перший лівий барабан. Табличка виплат:
  • ланцюжок з 3 одинарних Bar - 75 монет;
  • послідовність з трьох сімок - 150;
  • комбінація з 3 подвійних Bar - 200 монет;
  • поєднання з трьох потрійних Bar - 1 500;
  • комбінація з п'яти золотих фішок - 5 000 монет.
Дикий знак - картинка з написом «Double Jackpot». Вайлд підмінить відсутню зображення, завершить ланцюжок і подвоїть суму призових. Випадає Дикий символ на середніх барабанах.

Раунд на подвоєння

Гра активується після отримання виграшу. Перед вами дві гральні карти, одна з яких відкрита. Завдання учасника - вгадати колір (масть) закритою. Винагородою за успішне виконання умов стане множення призових в два (чотири) рази. У разі осічки вся сума згоряє. Ризикувати можна не більше п'яти разів поспіль. Протестуйте класичний апарат з фіксованими лініями, великими коефіцієнтами і джекпотом в 5 000.