1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lucky Koi

Ігровий автомат Lucky Koi

Альтернативное название:

Щасливий Короп

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Розробником ігрового автомата Lucky Koi є компанія Microgaming, випустивши його в 2014 році. Серед переваг даного проекту можна підкреслити високий RTP і наявність бонус-функцій. Привертає увагу і тематика, присвячена східним талісманам удачі. Щоб сповна оцінити гру, користувачам пропонується завантажити ігрові автомати безкоштовно і грати в зручному режимі.

Загальний опис

Віртуальний автомат Щасливий Короп має 5 барабанів і 25 ліній. Кількість ліній можна вибрати будь-який, але в межах 25. Діапазон ставок варіюється від 1 до 10 монет. Доступний номінал монет - 0.01, 0.02, 0.05, 0.10, 0.20, 0.25 і 0.50 $. Ліміт загальної суми за спин не перевищує 125.00 $.

Виграшні комбінації формуються зліва направо. Виплата розраховуються множенням виграного коефіцієнта на лінійну ставку. Відсоток віддачі - 96,47%, дисперсія - середня. Ці показники говорять про позитивний математичне сподівання виграшу. Джекпот апарату становить 125 000 кредитів.

Функціональні особливості

Три символи Скаттер відкривають доступ до бонусу «Choice». Це означає, що гравець може вибрати одну з двох функцій: фріспіни або бонусний тур. Під час безкоштовних спинив діє множник х5. Особливістю бонусного туру є його тематична спрямованість. На екрані з'являється панорама дзеркального ставка, в якому користувачеві потрібно зловити від 3 до 6 коропів. Призи за кожну рибку нараховуються в довільному порядку.

Lucky Koi демонструє захоплюючу гру онлайн. Доступні ліміти, висока віддача, бонуси - залучають як новачків, так і досвідчених гравців. Спробуйте зловити свою удачу за хвіст і виграти джекпот!