1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lucky Angler: A Snowy Catch

Ігровий автомат Lucky Angler: A Snowy Catch

Альтернативное название:

Везучий Рибак - Зимовий Улов

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Lucky Angler: A Snowy Catch оцінять любителі риболовлі. Крім тематики інтерес викликає геймплей слота компанії NetEnt. Випущена в 2012 році, розробка має спецсимволи і раунд фріспінов. Геймери можуть грати в демо безкоштовно, щоб випробувати функціонал моделі.

Технічні характеристики гри

На п'ятнадцяти лініях пятібарабанного автомата комбінації формуються в обох напрямках. При цьому користувачі вибирають рівень ставки від 1 до 10. Сума, поставлена ​​на кін, може дорівнювати 30-300 монетам. Гідність жетонів виставляється в межах діапазону 0,01-1 долара. Широкий діапазон ставок розширює можливості гравців. Але перспективною розробку роблять і інші параметри:

  • віддача - 96,4%;
  • низька волатильність;
  • короткий цикл;
  • частота створення призових комбінацій - 39,41%.

Спеціальні значення і їх властивості

Іконок з особливими функціями в грі дві. Sticky Wild, виконаний у вигляді золотої рибки, випадає на позиціях парних барабанів. Функції значення складаються в заміні базових елементів. За участю Вайлда в виграшному поєднанні, знак залишається на позиції. Зникає він тільки після невдалого спина.

Зображення косяка великих риб наділене опціями Скаттер. Головне завдання розкид - запуск раунду призових обертань. Для цього на поле повинно з'явитися одночасно три Scatter.

Суть бонусного етапу

Три, чотири або п'ять Скаттер запускають 10, 15, 20 спинив. В процесі фріспінов Wild випадає по центру поля. Знак залишається в осередку до завершення етапу, сприяючи збільшенню виграшною ланцюжка. І як наслідок - виграшу.

Функціональні характеристики слота Везучий Рибак - Зимовий Улов роблять його перспективним. Оцініть можливості ігрового процесу, запустивши в демо версії.