1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lost

Ігровий автомат Lost

Альтернативное название:

Загубилися

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
У 2012 році відомий виробник Betsoft випустив ігровий автомат Lost. Взявши за основу єгипетську тематику, розробник ще раз підтвердив наскільки вона популярна і затребувана. Представлений онлайн автомат пропонує для гри Респін з додатковими множниками і два призових раунду.

Основні характеристики, ставки і виграші

Пятібарабанний автомат загубилися оснащений тридцятьма лініями. Поставити на спин можна до 5 монет цінністю 0,02 - 1 на будь-яку кількість ліній. Безперервні ланцюжки з 3, 4 або 5 однотипних символів формують оплачувані комбінації. Фляга, статуетка собаки, гробниця і сокиру дозволяють виграти до 75 початкових ставок. А ось послідовності за участю головних героїв - археологів і мумії подарують 20-500 кредитів.

Спецсимволи і бонусні ігри

Після кожного успішного обертання слід Респін. Якщо обертання знову виявиться вдалим, то оплата в ньому нараховується з коефіцієнтом х2, а далі з множниками х3 і х5. Так може тривати, поки спин не опиниться програшним. Вайлд тут представлений зображенням головного убору фараона. Самостійно він не бере участь у формуванні цінних комбінацій. Wild може з'являтися тільки на середньому барабані і замінювати всі звичайні символи для завершення нових ланцюжків. Всі виграші в таких випадках подвоюються. Бонусних знака в грі два - це мавпочка і очей Гора. Мавпочка з'являється тільки на четвертому барабані. Далі необхідно вибрати 3 з шести табличок, за якими знаходяться виплати. Чотири очі Гора активують додатковий раунд The ​​Mummy's Tomb на окремому екрані. Тут потрібно вказати мисливцеві за скарбами на двері, за якими заховані цінні призи. Lost - це відмінний вибір, адже грати можна як на комп'ютері, так і на планшеті або телефоні, попередньо встановивши мобільну версію. RTP становить 93,8%, і згідно з цим показником виграти можна до 375 000 монет.