1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lost Island

Ігровий автомат Lost Island

Альтернативное название:

Загублений Острів

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Lost Island створений відомою компанією NetEnt. Його тематика пов'язана з пошуком артефактів древньої цивілізації. Дата випуску - 24 липень 2014 р Запускайте автомати без реєстрації , щоб дізнатися особливості ігрового процесу.

Основні параметри і настройки

Загублений Острів - це слот з 5 барабанами і 20 фіксованими лініями. На лінію можна поставити до 10 жетонів номіналом 0,01-0,05. Мінімальна ставка дорівнює 0,2, а максимальна - 100 кредитів. Геймери можуть включити Автогри, швидкі спини і вибрати оптимальну якість графіки. Рівень волатильності - середній. Теоретичний відсоток виплат - 96,5%. Джекпот становить 500000 монет.

Символіка і бонусні функції

Вайлд представлений у вигляді квітки. Він замінить всі прості знаки і активує додаткові множники. У верхній частині екрану розташована шкала з цифрами від 1 до 5. Це бонусні коефіцієнти. Який з них буде задіяний, залежить від кількості випавших Wild. Золотий амулет - це Скаттер апарату Lost Island. За допомогою 3-5 амулетів в будь-якому місці дисплея активуються безкоштовні обертання. На початку на центральній позиції 3-го барабана закріплюється Вайлд. Він залишається там до кінця фріспінов. Інші квіти можуть з'являтися по одному або смугами по 2-3 елемента. Також ви побачите тотемний споруди, раковини, намиста і позначення карт. Це прості картинки, що утворюють ланцюжки зліва направо. За них вам виплатять максимум 500 жетонів.