1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Legends Of Ra

Ігровий автомат Legends Of Ra

Альтернативное название:

Легенди Ра

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Legends Of Ra - історична модель від компанії Evoplay Entertainment. Основа сюжету - розкопки древніх гробниць і пошуки скарбів. У грі п'ять барабанів, дев'ять ліній прибутку і джекпот у розмірі 5 000. Активувати лінії можна за власним бажанням. Впевнені, що любителі історії гідно оцінять в Казіо Eldorado автомати з хорошою віддачею (96,9%) і цікаві функціями.

Технічні особливості

В апараті Легенди Ра 12 базових і два особливих знака. Діапазон ставки варіюється від одного до 10 кредитів. У грі одностороння оплата комбінацій - зліва направо. При випаданні декількох ланцюжків їх виграші підсумовуються. Після кожної комбінації геймер зможе скористатися раундом на множення і подвоїти свій дохід. У грі звичні правила і традиційні коефіцієнти. Винагорода за вгаданий колір карти - множення призових в два рази. Вгадали масть? Виграш множиться в чотири рази. Базові зображення:
  • жук-скарабей (10, 20, 30);
  • маска фараона (15, 50, 100);
  • магічний символ (100, 500, 1 000);
  • номінали гральних карт (5, 10, 15, 20, 30, 50).
Священна книга - незвичайний символ, який об'єднав в собі опції Скаттер і Вайлда. Знак замінить відсутню картинку, крім Бонуса, виплатить призові і запустить серію безкоштовних спинив. Скаттер / Вайлд не прив'язаний до ліній і оплачується в будь-якому місці випадання. Статуетка - Бонус, який активує однойменний раунд. Серія Респін за поточною ставкою почнеться після випадання на поле трьох розкид. За три Скаттер гравець отримає 10 обертань з потрійним множником, за чотири - 12, а за п'ять - 15. Три статуетки активують бонус-рівень, в якому Гемблери належить вибирати статуетки і отримувати прибуток. Сума призових варіюється від 25 до 500 монет.