1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Legacy

Ігровий автомат Legacy

Альтернативное название:

Спадщина

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Legacy - класична модель з універсальним розміром ставки (від цента до 25 доларів) і фантастичною сумою джекпоту. Прості правила і максимально продумане технічне оснащення апарату припаде до душі гравцям різного рівня. Запускайте ігрові автомати в казино Ельдорадо і протестуйте модель від компанії Microgaming. Нагадаємо, у вашому розпорядженні два зручних режиму (на рублі і фішки) в цілодобовому доступі.

Загальні дані

Legacy - відео слот з трьома барабанами і п'ятьма лініями виплат. Активувати останні геймер зможе самостійно. При грі з максимальною ставкою джекпот складе 60 тисяч доларів. Додаток доповнено Диким символом і автоплеем. Скаттер, Бонуса, призового раунду і серії Респін в симуляторі немає. Базові картинки і коефіцієнти:
  • одинарний BAR (3, 5);
  • подвійний BAR (10, 40);
  • потрійний BAR (20, 80);
  • червона сімка (25, 150).
У слоті Спадщина одностороння оплата комбінацій - зліва направо. З декількох послідовностей оплачується найстарша. Виграш розраховується множенням коефіцієнта ланцюжка на загальну суму ставки.

Особливі знаки онлайн-слота

У грі є Дикий символ, представлений іконкою з буквою «L». Завдяки Вайлд гемблер зможе отримати максимальні призи. Дикий символ замінить відсутні для отримання виграшу іконки і примножить в чотири рази призові. Випадає Вайлд на всіх барабанах. Запрошуємо протестувати емулятор любителів класичної гри. Запускайте демо і зіграйте в слот з якісної анімацією, зручним управлінням і високою віддачею (97%).