1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lady In Red

Ігровий автомат Lady In Red

Альтернативное название:

Леді У Червоному

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Відпочинок в віртуальному вар'єте любителям азарту забезпечить ігровий автомат Lady In Red. В апараті яскрава графіка, класична панель управління і прості правила. Ігровий процес супроводжує не залежний від часу джаз.

Загальні дані: барабани, лінії, символіка

Леді У Червоному - ліцензійні автомати з п'ятьма барабанами і 25 лініями виплат. У слоті 12 базових символів, два знака-помічника, множник і серія подарункових обертань. Ставка на лінію - від однієї до 10 монет, вартістю від 1 до 20 центів. Вибір активних ліній і розміру вложеній- прерогатива гравця. RTP додатки - 96,7%. Базова символіка і коефіцієнти:
  • піаніст (5, 75, 500);
  • співачка (25, 400 2 500);
  • червоні троянди (10, 75, 300);
  • перли (15, 50, 250);
  • номінали карток (5. 15, 25, 100).

Допоміжні знаки, їх функції

У додатку від компанії Microgaming є два спеціальних символу - Вайлд і Скаттер. Перший випадає на середніх барабанах і підміняє відсутню зображення. Крім того, Дикий знак примножить виграш в два рази. Розкид - символ, який не прив'язаний до робочих лініях і оплачується в будь-якому місці. Після випадання двох Скаттер Гемблери отримає грошовий приз у розмірі трьох ставок. Комбінація з трьох розкид запустить серію спинив (10) з потрійним множником. Обертання оплатить казино. У раунді активні останні параметри, виставлені учасником. Ланцюжок з чотирьох Скаттер - гарантія отримання 12 Респін. Зіграйте в оригінальний слот з фіксованим джекпотом (10 000), великими множителями і доречною анімацією, що супроводжує виграш.