1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. King's Treasure

Ігровий автомат King’s Treasure

Альтернативное название:

Скарби Короля

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат King's Treasure познайомить вас з правителем чарівної країни. Виробник моделі - компанія Novomatic. Ви можете запустити даний апарат безкоштовно в режимі онлайн. Це барвистий апарат з фріспінамі і частими виплатами. Зіграйте в нього на сайті Eslots казино, адже в цьому слоті можна отримати накопичувальний джекпот.

Опис параметрів і налаштувань гри

Символи автомата Скарб Короля обертаються на 5 барабанах і 20 лініях. Мінімальна ставка на один раунд - 0,2 кредиту. Якщо хочете зіграти по-крупному, знадобиться 100 кредитів. Теоретичний відсоток повернення коштів - 95,85%. Волатильність середня. Можна включити Автогри. У таблиці виплат показуються коефіцієнти виходячи з поточної ставки.

Бонусні функції і спеціальні знаки

Блискуча коштовностями корона - це Скаттер. 3 таких елемента запускають 15 безкоштовних обертань. 4 корони на ігровому полі активують 20 фріспінов, а 5 - 30 раундів без оплати. Протягом вільних спинив Скаттер заміщає всі символи, включаючи правителя. Елементи Scatter оплачуються в будь-якому місці дисплея. Зображення володаря на троні - це Вайлд. В основній грі він замінить всі прості картинки. Також Wild сам будує комбінації. За 4 його знака покладається максимальний множник - 5000. А 5 Вайлд подарують головний приз - прогресивний джекпот. У слоті Скарби Короля є ризик-гра. Там потрібно вгадати момент, коли загориться смуга. Якщо пощастить, нагорода буде подвоєна. Потім гравець може забрати гроші, натиснувши «Collect», або продовжити грати. Якщо не вгадаєте - виграш обнулится. В ході Автогри опція недоступна.