1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Karate Pig

Ігровий автомат Karate Pig

Альтернативное название:

Порося Каратист

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Компанія Microgaming випустила ігровий автомат Karate Pig в травні 2012 року. Слот виконаний в мультяшному стилі. Запускайте безкоштовні ігри в казино в режимі онлайн.

Спеціальні символи і функції

Логотип в ролі Wild замінить всі картинки, крім двох Скаттер. Виграшні комбінації Вайлда принесуть в апараті Карате Кабан максимальний коефіцієнт - 10000. На дисплеї Wild-знак випадає смугами. Зображення лелеки на золотому фоні - це Scatter. 2 таких елемента на барабанах 1 і 5 запускають 15 фріспінов, де все нагороди подвоюються. В ході безкоштовних обертань можна виграти до 800000 монет. Якщо знову з'являться 2 лелеки, опція буде активована повторно. Порося-кухар є Scatter Bonus. 3, 4 або 5 бонусних символів в будь-якому місці екрану активують призовий раунд «Pork Chop» або «Hammer Bonus». Там геймери запрацюють пояса карате різних кольорів. Коли ви отримаєте 7 поясів, відкриється тур «Final Showdown». Участь в бонус-раунді подарує гарантовані грошові виплати.

Основні параметри і настройки

Ігровий процес відбувається на 5 барабанах і 40 лініях. Номінал жетона вибирається від 0,01 до 0,1 кредиту. На одну лінію можна поставити 1-5 монет. Максимальна ставка в автоматі Karate Pig становить 20 доларів, а мінімальна - 1 цент. Рівень теоретичного повернення коштів - 96,52%. В експертному режимі доступна Автогра. Волатильність середня. У цьому апараті є фріспіни з множником 2, бонус-гра, Вайлд і Скаттер. Робіть ставки в слоті Порося Каратист, адже його джекпот дорівнює 80000 кредитами.