1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Juice'N'Fruits

Ігровий автомат Juice ‘N’ Fruits

Альтернативное название:

Сік І Фрукти

Производитель:

Playson

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Juice 'N' Fruits випустила компанія Playson в 2011 році. Це класичний слот з фруктовою тематикою. З плюсів: є ризик-раунд на подвоєння, режим автоматичного запуску. Для гри апарат доступний прямо на сайті, тут же можна грати на безкоштовних автоматах інших виробників.

Технічні параметри

У грі Сік І Фрукти п'ять барабанів і десять завжди активних ліній. Мінімальна ставка становить 1 кредит. Максимально на лінію приймається 20 кредитів. Теоретичний відсоток повернення - 97,3%. Спеціальні символи, безкоштовні обертання і бонусна гра відсутні. Розіграш прогресивного джекпоту не проводиться. Максимальний виграш - 5 000 ставок.

Ігрові символи

Виграшні комбінації формуються з трьох і більше однакових символів. Вони представлені:
  • вишнею (три-п'ять штук приносять 20-200 монет);
  • лимоном і апельсином (20-200 монет);
  • виноградом (20-200 монет);
  • сливою (20-200 монет);
  • кавуном (50-500 монет).
Сімка - найприбутковіший символ. За 3-5 цих картинок ви отримаєте 100-5 000 загальних ставок. Після кожного вдалого обертання стає доступним ризик-раунд. Згідно з його правилами потрібно правильно вгадати колір карти. Після цього виплата збільшиться в два рази. Правильно зазначена масть карти збільшить виграш в чотири рази. Грайте в фруктовий автомат Juice 'N' Fruits, беручи участь в грі на шанси і спробуйте виграти фіксований джекпот - 5 000 ставок.