1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jekyll And Hyde

Ігровий автомат Jekyll And Hyde

Альтернативное название:

Джекіл І Хайд

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

У 2012 році компанія Microgaming розробила ігровий автомат Jekyll And Hyde. Він створений на основі історії про доктора, що була змінена на темну сутність, проводячи досліди. Дана модель оснащена двома спеціальними символами і серією 10 free spins з прибутковою функцією. В основній грі можна отримати до 1 500, а в бонусної - до 7 500 монет.

Доступне Eldorado casino дзеркало допоможе гравцям обійти блокування головного порталу.

Характеристики і розміри виплат

У пятібарабанном автоматі Джекіл І Хайд лінії для активації не передбачені. Тут присутні 243 способу формування комбінацій. На один спін приймається ставка 1 - 10 монет номіналом 0,01 - 0,1. Безперервні ланцюжки з 3, 4 або 5 однотипних зображень є оплачуваними послідовностями. Карткові позначення від дев'ятки до туза дають виграш з коефіцієнтом х5-х250. Фіолетова і помаранчева пляшечки оплачуються з мультиплікаторами від х20 до х750 ​​кредитів. Джекіл здатний виграти 100 - 1 500, а Хайд - від 500 до 7 500 ставок.

Вайлд і бонусний раунд

Символ з вогняної написом - це Вайлд. Сам по собі Wild не представляє цінності, оскільки не формує самостійно призові ланцюжка. Він замінює всі звичайні знаки для завершення цінних комбінацій. Логотип гри є Скаттер, який оплачується при випаданні в будь-якому місці на екрані. З його допомогою можна виграти 50, 250 або 1 250 ставок. Також він запускає додатковий раунд з 10 фрі спинив. Тут знаки з Джекілом перетворюються в Хайда і оплачувані послідовності стають більш цінними.

Волатильність в Jekyll And Hyde висока, а очікуваний відсоток повернення вкладених коштів становить 95,36. З такими показниками можна розраховувати на регулярні виграші.