1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jason And The Golden Fleece

Ігровий автомат Jason And The Golden Fleece

Альтернативное название:

Ясон І Золоте Руно

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Jason And The Golden Fleece був створений фірмою Novomatic в лютому 2013 року за мотивами відомого давньогрецького міфу. Головний герой - Ясон, відправився з аргонавтами на пошуки золотого руна. Як і інші безкоштовні ігрові апарати, цей відіслати доступний на сайті в тестовому режимі.

Ключові характеристики гри

В апараті передбачено 5 барабанів і 25 постійно активних ліній виплат. На кожну зі смуг можна ставити від $ 0,01 до $ 0,10 (до $ 2,50 на спин). Показник фінансової віддачі апарату становить 96,53%.

Виплати в грі нараховуються за комбінації з однакових ікон. При цьому в розрахунок приймаються множники з коефіцієнтами до x2000. Виграші відразу переводяться на основний рахунок геймера, так як ризик-раунду в Відеослоти немає.

Символи та бонусні раунди

На базових символах слота ви побачите ватажка аргонавтів, кентавра Хірона, принцесу Медею, сирен. Особливих іконок дві: Wild (логотип апарату) і Scatter (золоте руно). Вайлд не оплачуються самостійно, але можуть підміняти стандартні зображення і створювати більше призових ланцюжків. Три і більше таких картинки запускають 10 фріспінов. Скаттер, випавши в кількості від 3-х штук, активують тематичний рівень, що складається з шести етапів. В ході кожного з них можна завоювати великі грошові призи, у випадковому порядку вибираючи різні зображення.

Ясон І Золоте Руно - емулятор з барвистою графікою, веселим звуковим супроводом і багаторівневим бонусним раундом. Обов'язково протестуйте його на нашому сайті.