1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jackpot Crown

Ігровий автомат Jackpot Crown

Альтернативное название:

Джекпот Корона

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
У 2013 році розробник Novomatic представив класичний ігровий автомат Jackpot Crown. Він тільки на перший погляд здається звичайним. Тут вас чекають часті виплати, захоплююча ризикований раунд і прогресивний джек-пот. А теоретичний відсоток повернення понад 96% гарантує кожному щедру винагороду. Хочете поборотися за головний приз і спробувати зірвати 20 000 кредитів? Тоді виконайте в казино Elslots вхід в особистий кабінет і починайте гру.

Загальний опис

На основному полі ви побачите 5 барабанів з 5 постійно активними лініями. На лінію допустимо поставити від 0,10 до 200 монет. Залежно від заданих параметрів розбіг загальної ставки коливається в межах від 0,50 до 1000. Винагорода ви отримаєте, коли 2 і більше однакових картинки вишикуються в один ряд. Оплачується лише старша комбінація. Після кожного вдалого спина активується ризикований раунд. Під час нього ви зможете подвоїти виграш, отриманий під час останнього обертання. Для цього необхідно просто вгадати колір перевернутої карти. Дисперсія, волатильність і довжина циклу у цього онлайн-слота середні. Це означає, що прибуткові спини будуть змінюватися кількома порожніми. А ось розмір виплат найчастіше залежить від суми, поставленої на кін.

Спеціальні символи

Абсолютно всі знаки мають високий коефіцієнт, але на особливу увагу заслуговують спеціальні:
  • Скаттер - зірка, приносить до 50 монет і оплачується незалежно від місця появи на барабанах;
  • Вайлд - золота корона, 5 таких знаків допоможуть зірвати головний приз.
Грайте за максимальними ставками в онлайн-слот Джекпот Корона, адже тільки так ви зможете забрати всю суму прогресивного джекпоту. В іншому випадку, вам буде перерахований тільки певний відсоток.