1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jackpot 6000

Ігровий автомат Jackpot 6000

Альтернативное название:

Джекпот 6000

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Jackpot 6000 від компанії NetEnt з'явився на сайті в грудні 2014 року. Розробники оформили його в стилі класичних одноруких бандитів. Однак в емуляторі передбачені нестандартні бонусні функції. Запускаючи ігрові автомати без реєстрації в онлайн казино Ельдорадо , обов'язково протестуйте і цей гамінатор.

Опис основних характеристик апарату

Розробники передбачили наявність в Відеослоти 3 барабанів і 10 ліній виплат. На одну смугу в ньому дозволяється ставити від 0,01 до 1 кредиту. Чим більше буде стоїть на кону сума, тим більші грошові призи вам дістануться. Емулятор обладнаний стандартними кнопками, призначеними для запуску спинив, зміни розміру ставки, включення / відключення звукового супроводу і виведення на дисплей довідкової інформації.

Символи і додаткові раунди

На символах слота намальовані зірки, вишні, лимони, виноград і дзвіночки. Особливі іконки в грі відсутні. Зате вона порадує вас двома бонусними рівнями. Перший з них, Гембл, можна активувати після отримання будь-якого виграшу, щоб спробувати збільшити його вдвічі. Для перемоги в ризик-раунді потрібно відгадати сторону, якій випаде монетка. Крім рівня на подвоєння, після виграшу можна активувати опцію «Суперметр». При її виборі ставки збільшуються в два рази. Якщо в цей час на дисплеї з'являться 2 джокера, геймеру дістанеться нагорода величиною в 6000 монет. Відіслати Джекпот 6000 полюбився геймерам завдяки простим в освоєнні правил і високою фінансовою віддачею, що досягає 98,86%. Це - рекордний показник, що забезпечує гарантоване збільшення банкролла!