1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jack And The Beanstalk

Ігровий автомат Jack And The Beanstalk

Альтернативное название:

Джек І Бобове Стебло

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Фахівці з компанії NetEnt випустили ігровий автомат Jack And The Beanstalk за мотивами однойменної казки. Він з'явився в онлайн-клубі в листопаді 2013 року. Граючи в казино на гроші і запустивши цей слот, ви швидко збільшите капітал: фінансова віддача досягає 96,3%.

Основні характеристики

Відіслати оснащений 5 барабанами з 20 постійно активними лініями виплат. На 1 смугу геймери можуть ставити від $ 0,01 до $ 5 (до 100 доларів на спин). Виграші розраховуються шляхом множення ставки на коефіцієнт комбінації. Величина найбільшого множника - x1000.

Символи та спеціальні знаки

На екрані автомата ви побачите казкового героя Джека, велетня з двома головами, козу, лійку, сокиру і карти різного номіналу. Особливих знака два:
  • Wild - логотип апарату. Вайлд не оплачується сам, але допомагає формувати переможні комбінації, підміняючи базові зображення. При зупинці Вайлда в будь-якому місці екрану активуються безкоштовні Респін.
  • Scatter - скриня. Три і більше Скаттер, з'явившись одночасно, запускають 10 фріспінов за поточною ставкою. Знову випавши в такій же кількості, вони додають ще 5 бонусних спинив.
На п'ятому барабані в ході безкоштовних обертань може з'являтися символ з ключем. Кількість його випадінь підраховується. Після появи третього ключа звичайний Вайл-символ перетворюється в Stacked Wild, що займає кілька осередків відразу. Таким чином, призових нарахувань стає ще більше. Джек І Бобовий Стебло - слот з барвистим графічним оформленням, особливими символами і фріспінамі. Він подарує вам великий виграш!