1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Loaded

Ігровий автомат Loaded

Альтернативное название:

При Грошах

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Loaded від компанії Microgaming - слот, який був випущений в 2005 році. Його важко назвати новинкою, проте, він демонструє непоганий рівень графіки і анімації, що зустрічається рідко навіть в більш пізніх моделях. Крім класичної схеми гри, розробники додали ще й більш доступного режиму у вигляді безкоштовних спинив і спеціальних символів. В цей відео-слот ви можете грати в казино Ельдорадо на гроші. Новачки ж вправі потренуватися без ризику, запустивши безкоштовну демонстраційну версію.

Технічні параметри автомата

Слот При Грошах характеризується високим відсотком повернення. За офіційною інформацією RTP становить 96,29%. Крім того, максимальний виграш тут прирівнюється до 210 000 монет. У грі є можливість регулювати номінал монети для ставки, кількість ліній і рівень бета. Постарайтеся виставити таку ставку, щоб банку вистачило на 150 спинив мінімум. Дисперсія в апараті середня, довжина циклу теж.

Огляд бонусів

Спеціальні символи в автоматі Loaded не тільки запускають бонуси, але і приносять окремі винагороди. Wild замінює інші іконки на лініях, за винятком розкид, а також влаштовує виграші за комбінації. Три або більше знаків Scatter, що випали одночасно, активують один з трьох видів Free Spins:

  • 12 спінів з множником x4;
  • 16 з x3;
  • 24 з x2.

Геймер сам вибирає режим неоплачуваних обертань.

Слот При Грошах - якісний, хоч і не найновіший, який подарує вам багато позитивних емоцій. Якщо ви підберете грамотну стратегію, то однозначно зможете заробляти.