1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Pirate 2

Ігровий автомат Pirate 2

Альтернативное название:

Пірат 2

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Розробники з Igrosoft оновили серію піратських пригод, випустивши ігровий автомат Pirate 2. В основі другої частини - видобуток золота, що належить корсару. У разі перемоги ви отримаєте 5 000 монет, тому поспішайте грати в нові автомати прямо зараз!

Основні параметри і правила

Характеристики слота Пірат 2 - це 5 барабанів і 9 оплачуваних ліній. Ви можете зменшити кількість рядів, використовуючи кнопку «Line». Але чим більше їх активно, тим вище шанси на випадання комбінації. Перед спіном зробіть ставки від 1 до 200 монет. Вибір кредитів здійснюється клавішею «Bet». Подальше обертання барабанів є вручну або в автоматичному режимі ( «Automatic Start»).

Нагороди нараховуються при появі поєднань. Оплачуються три - п'ять ідентичних картинок в ряду. Передбачено від 2 до 5 000 кредитів. Мінімум покладено за підзорні труби, максимум - за карту місцевості.

Призові функції і бонусні елементи

Вам запропоновані спеціальні символи і бонусні тури. Вони підвищують шанси на успішний результат. Розробниками використані:

  • Wild;
  • тематичний міні-раунд;
  • ризик-гра на подвоєння нагород.

Вайлд замінює відсутні картинки. Так поєднання добудовується до виграшного. Міні-тур активується при появі скринь. Вибирайте один з п'яти варіантів, щоб отримати винагороду. Ризик-раунд запускається за вашим бажанням. Як тільки випаде будь-яка призова комбінація, ви зможете збільшити приз в два рази. Для цього вгадайте колір карткової масті.

Апарат привертає увагу численними бонусами. Вам запропоновані спеціальні елементи і тематичні тури, щоб збільшити баланс.