1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Mugshot Madness

Ігровий автомат Mugshot Madness

Альтернативное название:

Божевільні Злочинці

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Онлайн ігровий автомат Mugshot Madness був випущений фірмою Microgaming в березні 2012 року. Ця гра присвячена детективам: на її символах зображені злочинці у вигляді тварин, яких намагається зловити якийсь детектив. Вирішивши вибрати кращий автомат в інтернет-казино, зверніть увагу на цю розробку відомої компанії. Її сильні сторони - продуманий інтерфейс, висока фінансова віддача (96,02%) і наявність двох особливих іконок.

Технічні характеристики гри

Апарат оснащений 5 барабанами з 20 постійно активними лініями виплат. Розмір максимальної ставки на спін становить в ньому 10 доларів. Ризик-раунду в Відеослоти немає, зате в ньому передбачені множники до x2000, що застосовуються до ставок при нарахуванні виграшів. Призи виплачуються Гемблери за комбінації мінімум з 3-х однакових зображень, що формуються на дисплеї.

Базові та бонусні символи

На стандартних іконках слота зображені різні тварини-злочинці: мавпа, крокодил, восьминіг, носоріг. Їх доповнюють дві особливі піктограми:

  • Wild - собака детектива. Вайлд оплачуються самостійно і збільшують кількість виграшів, підміняючи базові картинки.
  • Scatter - зірка шерифа. Три і більше Скаттер, з'явившись на барабанах одночасно, активують 15-25 фріспінов. В ході безкоштовних обертань ви зможете садити шахраїв в тюрму, отримуючи за кожного спійманого шахрая додаткові грошові призи.

Божевілля Злочинців - слот з непогані графічним оформленням, простим меню і веселим звуковим супроводом. Якщо ви не знайомі з цією розробкою фірми Мікрогеймінг, обов'язково її протестуйте.