1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Ladies Nite

Ігровий автомат Ladies Nite

Альтернативное название:

Дівич-вечір

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Ladies Nite від Microgaming можна назвати слотом для дівчат. Він запрошує вас до нічного клубу на веселий дівич-вечір. Тут є безкоштовні спини, раунд на ризик і Вайлд, що подвоює виплати. Відкривши автомати без реєстрації, ви зможете протестувати всі його функції.

Символіка і бонусні опції

Скаттер зображений у вигляді офіціанта-стриптизера. Такі картинки нарахують нагороди за загальною ставкою. Коли на дисплеї випадуть 3-5 Скаттер, апарат запустить 15 фріспінов. Всі призові в них будуть потроєні. Вільні обертання можуть бути активовані повторно.

Яскравий диско-куля - це Wild. Він замінить прості елементи і примножить підсумки комбінацій на 2. Також Вайлд будує свої ланцюжка, які оплачуються за коефіцієнтами 10-10000.

У ризик-грі можна збільшити нагороду за останній спин в 2 або 4 рази. Для цього потрібно визначити колір / масть закритою карти. Якщо відповідь правильна, геймер отримає приз. Якщо немає - виграш обнулится і раунд закриється.

Основні параметри і виплати

Гра відбувається на 5 барабанах і 9 лініях. На лінію ставиться від 1 до 5 монет достоїнством 0,01-1 кредиту. За допомогою кнопки «Bet Max» можна вибрати граничну кількість жетонів. Максимальна ставка в апараті Ladies Nite становить 45 доларів, мінімальна - 1 цент. За один оберт можна виграти до 50000 монет.

Рівень віддачі (RTP) - 96,1%. В експертному режимі активується клавіша автогри.

Запускайте слот Дівич-вечір і отримуйте потроєння виплати в ході фріспінов. Для збільшення прибутку скористайтеся знаком Wild з опцією подвоєння, максимальним коефіцієнтом 10000 і ризик-грою.