1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Icy Wonders

Ігровий автомат Icy Wonders

Альтернативное название:

Крижані Чудеса

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Віртуальний ігровий автомат Icy Wonders - азартна гра від творців NetEnt. Автомат був представлений в кінці 2013 року, однак оформлення виглядає сучасно навіть сьогодні. Він присвячений північній природі, а сама гра оформлена в мультяшному стилі. Апарат доступний в двох режимах. Якщо ви бажаєте грати безкоштовно, використовуйте запуск демо і обертайте барабани скільки завгодно.

Огляд характеристик

У слоті є призова гра, безкоштовні обертання, а також два джек-поту, один з яких - накопичувальний. За чотири зірки буде нагорода поменше - х500, а всі п'ять приносять максимальний виграш - х1000. Збирати комбінації пропонується на ігровому полі з п'яти барабанів і 30 ліній виплат. Діапазон ставок за спин - від 30 центів до 60 доларів. Коефіцієнти виплат - від 3 до 7 500.

Особливості інтерфейсу

Керувати ігровим процесом можна за допомогою панелі приладів, яка складається з таких елементів:

  • «Bet Level» - вибрати кількість монет;
  • «Bet Lines» - вибрати кількість активних ліній виплат;
  • «Spin» - привести в рух барабани;
  • «Max Bet» - задіяти максимальну ставку;
  • «Coin Value» - вибрати гідність монет;
  • «Paytable» - відкрити таблицю виплат.

Також є допоміжна панель, на якій можна відрегулювати рівень звуку, налаштувати автоматичну гру, відкрити вікно довідки.

Головна мета гравця - зловити виграшну комбінацію символів на лінії виплат. Послідовність повинна бути безперервною і починатися з першого (лівого) барабана. Цінність кожної комбінації описана в таблиці виплат.