1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. House Of Dragons

Ігровий автомат House Of Dragons

Альтернативное название:

Дім Драконів

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Популярний виробник Мікрогеймінг уявити ігровий слот House Of Dragons. Модель булу віпущена в 2012 році. Завдяк простому інтерфейсу тут Досить просто грати . Основне завдання гравця - зібраті комбінацію сімволів, яка розташована на актівній Лінії виплат. Схема стандартна: 5 барабанів і 20 актівуються ліній. Розбіг ставки невеликий: до 0,01 до 0,5. Максимальний бет ставити 100 на шкірні лінію. Для демо гри надається 2000 кредитів. Якщо гроші вичерпана - Досить оновіті сторінку. Перед шкірніх спіном потрібно вібрато Кількість активних ліній а такоже розмір ставки. Чим більше ліній, ТІМ імовірніше отріматі комбінацію, але і загальна ставка буде віщє. Оплачуються в грі три, Чотири або п'ять однаково сімволів. Зображення повінні формуваті Безперервна ланцюжок, яка почінається з першого барабана.

Особливості інтерфейсу

Керувати ігровім процесом легко і просто. У лівій частині панелі представлена ​​кнопка «View Pays», яка дозволяє Відкрити таблицю виплат. Праворуч від неї можна вібрато номінал фішок, вікорістовуючі регулювання «Stake». «Lines» і «Coins» дають можлівість вібрато Кількість ліній і фішок для ставки. А за допомогою «Max Bet» можна одним кліком зробити максимальну ставку. Запуск барабанів здійснюється кнопкою «Spin».

Опис сімволів і бонусів

Тематичний ігровий автомат Житло драконів Виконання в древнекитайском стилі. Крім Карткова Позначення від десятки до туза, можна зустріті червоний ліхтарик, золоту монету, віяло, лучника, мудреця і золотого дракона. Чотири останніх картинки - СПЕЦІАЛЬНІ символи. Мудрець і дракон це 2 Вайлда. Однак дракон, крім заміні базових картинок, подвоює виплату. Скаттер (віяло) оплачується в будь-Якій позіції за загальною ставкою за спин, причому з шкірніх разом розмір виплати збільшується. Три, Чотири або п'ять лучніків запускають тематічність гру, в Якій Належить стріляті по мішенях. Чим вдаліше Постріл, ТІМ віщє нагорода.