1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Hot Ink

Ігровий автомат Hot Ink

Альтернативное название:

Гаряче Чорнило

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Барвисті татуювання - основна тема ігрового автомата Hot Ink. У багатофункціональному слоті 1 024 призові комбінації, серія Респін, бонус-гра і два знака-помічника. Ознайомитися з правилами рекомендуємо в тестовому режимі. Відкривайте офіційний сайт популярного казино і отримуйте онлайн-фішки.

Технічні характеристики

В автоматі Hot Ink немає звичних ліній виплат, як і прогресивного джекпоту. Гра ведеться на 5 робочих барабанах. Оплачуються комбінації, що складаються з трьох, чотирьох і п'яти однакових картинок. Початок ланцюжка - перший барабан зліва. Сума джекпоту - 1 000, очікуваний відсоток виплат - 97,7%. Базова символіка - зображення з татуюваннями, портрети симпатичних дівчат, картинка з майстром і тату-салоном. Додаткові символи - Скаттер (малюнок з рибками), Бонус (табличка «Tattoo Bonus») і Вайлд (фірмовий логотип). Знак розкид обдарує геймера грошовими призами і запустить серію безкоштовних обертань з коефіцієнтом х2. Дикий символ підмінить відсутню зображення.

Бонус-раунди ігрового автомата

Серія фріспінов - перший додатковий раунд, активувати який допоможе комбінація з символів розкиду. За ланцюжок з трьох Скаттер гемблер отримає 10 фріспінов, а за чотири - 12. Хочете більше? Піймати ланцюжок з п'яти Scatter. Бонусна гра почнеться після випадання на поле трьох іконок з написом «Tattoo Bonus». Раунд відкривається в додатковому віконці і приносить додаткові виплати. Апарат Гарячі Чорнило рекомендований любителям багатофункціональних слотів з високим RTP.