1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Hook's Heroes

Ігровий автомат Hook’s Heroes

Альтернативное название:

Герої Крюка

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Hook's Heroes був випущений фірмою NetEnt у вересні 2015 року. Він присвячений популярної серед геймерів піратської тематики у виконанні шкільного театру. Слот привертає високим RTP - 96,9%.

Основна інформація

Відіслати оснащений 5 барабанами з 20 постійно активними лініями. На кожну з ліній дозволяється ставити 1-10 монет номіналом від € 0,01 до € 0,50 (до 200 євро на раунд). Призи геймерам приносять формуються на екрані комбінації з 3-х і більше однакових значків. При їх нарахуванні враховуються множники від x5 до x900. На панелі управління відомої розробки фірми NetEnt присутні клавіші для запуску спинив, зміни величини ставки, виведення на дисплей таблиці виплат і перегляду довідкової інформації.

Символи та їх функції

На базових іконках ви побачите членів піратської команди і карти різного номіналу. Вони оплачуються стандартним чином. У слоті є і особливі символи: Wild (капітан Крюк) і Scatter (пірат, одягнений в костюм крокодила). Вайлд підміняють інші картинки і використовуються в наступних призових опціях, що активуються у випадковому порядку:
  • Fairy. У рандомно обраних осередках з'являється 2-5 Вайлд.
  • Mermaid. Всі виплати збільшуються вдвічі або (при наявності іконок Wild) вчетверо.
  • Pirate. Переможні комбінації формуються за кількістю картинок - без урахування їх розташування.
Скаттер, випавши в кількості від 3-х штук, активують 7, 9 або 15 безкоштовних обертань. Герої Гака - апарат з оригінальним графічним оформленням, фріспінамі і широким діапазоном ставок.