1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. His Curious Machine

Ігровий автомат His Curious Machine

Альтернативное название:

Цікава Машина

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
У 2012 році провайдер Betsoft порадував геймерів якісними іграми, але особливий інтерес викликав ігровий автомат His Curious Machine. Апарат з сучасної 3D графікою, має бонус-тур і ризиковий раунд. Ключовий персонаж слота Цікава Машина - вчений, який створив оригінального робота. Тематика неоднозначна, в автоматі присутні елементи фантастики, ретро і техно.

Ключові особливості

Розробники додали в інтерфейс кілька корисних опцій. Наприклад, геймери можуть регулювати кількість ліній в діапазоні від 1 до 30. Номінал монет можна налаштувати. Мінімальна ставка - 0,02, максимальна ж прирівнюється до 150. Найбільший виграш - 225 000. Такий приз можливо отримати лише в разі, якщо обраний найбільший рівень бета. Відсоток повернення - 95,5%.

Огляд всіх додаткових функцій

Символ із зображенням воронки - це Wild. Він замінює картинки і активує унікальну опцію, якщо висвічується на 2 і 4 барабанах. Коли це відбувається, все знаки починають обертатися і формувати вигідні комбінації. Функція «Другий Шанс» запускається протягом сесії випадково. Після невдалого спина дається одне безоплатне повторне обертання. На екрані при цьому залишаються найбільш прибуткові символи. Доступна опція за умови, що задіяні всі 30 ліній. У режимі Free Spins множник збільшується від x1 до x5. В бонус є можливість отримати несподівано великі нагороди. У ризиковий раунд можна переходити за бажанням.