1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Highway Kings

Ігровий автомат Highway Kings

Альтернативное название:

Королі Доріг

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Highway Kings присвячений темі доріг. Дата випуску цього слоту від Playtech - 15 червень 2012 р Теоретичний рівень віддачі апарату Королі хайвею становить 97,06%. Волатильність середня. Також можна активувати функцію Автогри. Цей популярний слот про далекобійників має високий RTP і особливі символи. Запускайте апарат в казино Ельдорадо робоче дзеркало яке нічим не відрізняється від офіційного порталу.

Опис символіки і виплати

Всі картинки даної моделі пов'язані з автомобільною тематикою. Тут ви побачите колеса, бензобаки, кермо, гральні кістки, свічки запалювання. Найвищі множники призначені за вантажівки різних кольорів:
  • червоний - до 10000;
  • жовтий - до 5000;
  • зелений - до 1000.
При цьому червоний вантажівка є Вайлд. Він замінить собою відсутні елементи і побудує власні комбінації. Навіть один Wild подарує нагороду - множник 2. За ланцюжка інших символів покладаються коефіцієнти до 1000. Скаттер в автоматі Королі Доріг зображений у вигляді глушника. 5 таких спеціальних знаків на дисплеї виплатять 100 монет.

Технічні характеристики моделі

Для гемблінга розробник надав 5 барабанів. Гравець може активувати 1-9 ліній. До початку раунду слід вибрати номінал жетона від 0,01 до 5 кредитів. Якщо хочете зіграти по мінімуму, вам знадобиться всього 1 цент. За допомогою кнопки «Bet Max» встановлюється максимальна ставка. Вона дорівнює 45 кредитам. Користувачі можуть відрегулювати звукові ефекти і подивитися історію гри.