1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Hellboy

Ігровий автомат Hellboy

Альтернативное название:

Хеллбой

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Hellboy від Microgaming - додаток, створений за мотивами популярного коміксу. У слоті є спецсимволи, бонус-раунд і спецрежим «Supermode». Виграш за спин можна подвоїти в ризик-грі. Також на сайті доступна для скачування Elslots apk версія додатка на Андроїд.

Особливі знаки та базові символи

В апараті два знака-помічника - Вайлд (логотип) та Скаттер (кулак головного героя). Опція першого - заміна відсутньої картинки і подвоєння виграшу. Випадає Дикий знак на середніх барабанах. Розкид відповідає за запуск призових спинив з потрійним множником. За два Скаттер геймер отримає грошовий приз - 50 монет.

Базові картинки Хеллбой:

  • сивочолий науковець (15, 40, 500);
  • істота сірого кольору (10, 100, 1 000);
  • дівчина(40, 20, 2 000);
  • напарник Хеллбоя (20, 60, 750);
  • номінали гральних карт (5, 10, 15, 30, 100, 150).

Режим «Supermode» запускається випадковим чином і дає право на 10 фріспінов з коефіцієнтом х5. У раунді активні останні настройки гравця (ставка, число ліній). Перед початком гри автоматично будуть обрані позиції, які займуть Дикі символи. Продовжити обертання не можна.

Раунд на примноження

Після кожної комбінації активується даний бонус. Перед вами дві карти, одна з яких закрита. Завдання учасника - вгадати її колір (масть). У першому випадку кошти будуть помножені в два рази, в другому - в чотири. Ризикувати можна не більше п'яти разів.

Hellboy - ігровий автомат зі стильною графікою і доречною анімацією. У слоті 20 призових ліній і п'ять робочих барабанів. Вибирайте режим і ознайомтеся з технічними характеристиками особисто. До слова, RTP гри - 96,5%.