1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Halloween Fortune II

Ігровий автомат Halloween Fortune II

Альтернативное название:

Удача На Хеллоуїн 2

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 

Halloween Fortune II - це новий автомат від популярного виробника Playtech. Він припаде до смаку любителям тематик зомбі, відьом і привидів. Ігровий інтернет-апарат оснащений якісною графікою і призовими опціями.

Гра відбувається на тлі темного нічного неба. На екрані - дерево без листя і велика павутина. Символи відіслати - це відьми, чорний кіт, череп, ворон та інші атрибути. Під час гри активується музичний супровід.

Параметри ігрового автомата

Основні характеристики моделі такі:

  1. П'ять барабанів і 20 активних ліній виплат.
  2. Ставка - від 0,01 до 1 долара на лінію.
  3. Прості і спеціальні символи.
  4. Бонусний раунд.
  5. Безкоштовні спини.
  6. Ризик-гра на подвоєння.

Виграшні комбінації складаються з трьох однакових картинок на активній смузі. Максимальний виграш по ним - 10 000 ставок по лінії.

Опис функцій азартної гри в казино

Отриманий виграш відразу можна поставити на кін в ризикованому етапі. Завдання геймера - відгадати колір прихованої карти. При удачі його сума збільшується в два рази. Неправильно вибраний колір анулює виграш.

Символи котла відьми на першому та п'ятому барабанах активують призовий раунд Witches 'Brew. Гравець вибирає одну з героїнь, за яку отримує певну кількість безкоштовних спинив (до 20). Виграші в них розраховуються з додатковими множниками (від х2 до х10).

Інших бонусних функцій в слоті немає. Прогресивний джекпот не жартуєте. Передбачена опція автоматичних обертань барабанів.

Грати в автомат Удача На Хеллоуїн 2 рекомендується любителям насичених сюжетів.