1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Great Griffin

Ігровий автомат Great Griffin

Альтернативное название:

Великий Грифон

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Great Griffin рекомендований любителям міфології. Додаток від компанії Microgaming з простими правилами і оригінальною реалізацією бонус-ігор є в двох робочих варіантах. Платна гра - версія для досвідчених, а ось безкоштовно оцінити апарати зможуть всі бажаючі.

Особливості азартного онлайн-слота

У грі Великий Грифон 50 потенційно виграшних ліній і п'ять барабанів. Вибрати кількість ліній можна самостійно. Джекпот емулятора - 5 000. Діапазон ставки - від цента до одного долара. RTP - 97,3%. В автоматі є Скаттер, Вайлд, серія призових обертань, бонус-гра і ризик-раунд. Тематична символіка - іконки з магічним кристалом (10, 25, 75), кришталевою кулею (15, 50, 100), пером (5, 10, 100), скляними колбами (10, 20, 125), свічками (5, 10, 15), мандрагора (15, 50, 100).

Автомат Great Griffin - бонусні ігри

Серія фріспінів почнеться після випадання на поле трьох іконок з фірмовим логотипом (Скаттер). Геймер зможе самостійно вибрати кількість обертань (15 спинив з потрійним множником, 10 з коефіцієнтом х5 або 5 спинив з множенням 10).

Бонусну гру активує комбінація з трьох картинок з чарівницею. Перед вами три таблички з написом «Pick Me». Завдання гравця - вгадати де найбільший множник. Сума максимальної виплати - 20 сумарних ставок.

Раунд на множення прибутку активується після кожної виграшної комбінації.

Якщо ви любите гри з великими множителями, низькою рівнем дисперсії і достатком призових комбінацій, рекомендуємо протестувати даний слот.